Увійти в особистий кабінет
/
Реєстрація
пн.- пт.: 10:00-18:00
сб.: 10:00-14:00
Ми у соцмережах
Зворотній дзвінок
Повернутися до статей

Статті

Унікальні властивості продуктів Мертвого моря

Унікальні властивості продуктів Мертвого моря зберігають і примножують жіночу красу ось вже кілька тисяч років. Сама Клеопатра омолоджується дарами Мертвого моря - обгортання водоростями робило її шкіру молодою і пружною, солі допомагали вирівняти колір обличчя і служили натуральними скрабами, відлущувальними частинки старої шкіри, а цілющі грязі заліковували мікротравми і оберігали шкіру від подальших ушкоджень.

Продукти Мертвого моря служили жіночу красу Клеопатри. Тепер відчути себе знаменитої єгипетської королевою може будь-яка жінка. Скористайтеся готовими косметичними рішеннями на основі багатих мінералами солей, грязей і водоростей Мертвого моря, які готова надати вам наша фірма. Мрії про молодість і красу збуваються - наш інтернет-магазин якісної і унікальною ізраїльської косметики візьме на себе турботи про догляд за вашим обличчям і тілом.

Поціновувачам натуральної краси добре відомо, що Мертве море багате різними макро-і мікроелементами, необхідним для лікування як серйозних, так і косметичних захворювань шкіри. Тільки здорова шкіра може бути красивою. Але не завжди шкіра сама по собі може виробляти потрібні їй елементи у необхідній кількості. Їй, найчастіше, потрібна допомога.

Наш інтернет-магазин радий запропонувати вам широкий асортимент косметики для всіх типів шкіри. Знайдіть для себе ідеальний косметичний засіб на основі дарів Мертвого моря! Вся пропонована на нашому сайті косметика, зроблена безпосередньо на берегах Мертвого моря. Продукція компанії KosMystik гарантує вам отримання задоволення від використання натуральної косметики, яка вбереже вашу шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища (вітер, мороз, висока температура, забруднення).

Природна косметика на основі дарів Мертвого моря - це не розкіш, а приємна необхідність. Тепер ви можете придбати косметичні засоби з Ізраїлю за невисокими цінами, що дозволить вам доглядати за собою без особливих зусиль, витрат часу і грошей. Наукові дослідження показали, що поліпшення захисту і зовнішнього вигляду нашої шкіри в підсумку призводить до посилення захисту всього організму. Згадайте, як добре позначається на шкірі сонячне світло - чим більше сонця, тим краще ми себе почуваємо. Ми починаємо мислити позитивно, все, за що б ми не бралися - виходить. Таку ж дію здатна надати і доглядає косметика - чим краще ми виглядаємо, тим вище наша самооцінка і тим ми впевненіше в собі. А що може бути краще для нашої шкіри, ніж натуральна косметика на основі продуктів Мертвого моря?