Палітра Inoa. Повна палітра відтінків Inoa Lоreal Professionnel.

Увійти в особистий кабінет
/
Реєстрація
пн.- пт.: 10:00-18:00
сб.: 10:00-14:00
Ми у соцмережах
Зворотній дзвінок
Повернутися до палітри

Палітра фарб для волосся

INOA Mix 1 +1 - Безаміачна крем-фарба Loreal Professionnel
Базові відтінки
Золотисті відтінки
Попелясті відтінки
Коричневі теплі, бежеві теплі відтінки
Коричневі холодні, бежеві холодні відтінки
Мідні відтінки
Металізовані відтінки
Перламутрові відтінки
Рекомендовані товари
Inoa Post-Shampoo
108 грн..
Детальніше #Купити
INOA проявник 3%
74 грн..
Детальніше #Купити
INOA проявник 9%
74 грн..
Детальніше #Купити
INOA проявник 6%
74 грн..
Детальніше #Купити

Палітра INOA MIX 1 +1 - безаміачна крем-фарба L'oreal Professionnel. Як підібрати тон барвника для фарбування волосся INOA В детальній палітрі кольорів

Фарбування волосся професійною фарбою для волосся Inoa без аміаку - це система стійкого фарбування, яка складається зі таких складових: оксиданта, самої фарби Іноа і постшампуня.

Тільки в без аміачній фарбі Іноа вперше використовується нова, революційна технологія у фарбуванні волосся - доставка барвника і збагачення волосся олією!

Палітра фарби для волосся Inoa від LOreal Professionnel - це 88 відтінків, базова палітра фарби включає 48 кольорів, які гарантують передбачуваний і точний і колір.

INOA ВІД L'OREAL PROFESSIONNЕL: Питання, що часто задаються

В чому полягає технологія INOA?

В основу INOA від L'Oreal Professionnеl покладена технологія ODS (технологія доставки барвника олією): інноваційна олійна основа, що оптимізує ефективність системи забарвлення волосся і зберігає природний захисний шар волосини.

Чим моноетаноламін (МЕА) відрізняється від аміаку?

Однією з переваг МЕА в порівнянні з аміаком є відсутність різкого запаху. До того ж, моноетаноламін дозволяє впливати на волосся набагато м'якше, повільно відділяючи лусочки. Пошкодження волосся при цьому значно зменьшується.

Чому у INOA не має  запаху?

INOA не містить в своєму складі аміак, використовуючи замість нього моноетаноламін. Саме ця речовина і дозволяє виробляти барвник без запаху. Моноетаноламін зробив переворот в салонному фарбуванні волосся. Тепер будь-який професіонал, який використовує INOA, отримує більший простір для творчості при повній відсутності неприємних запахів в процесі роботи. Ця перевага відразу ж відзначили 81% опитаних професіоналів

Яка у INOA палітра кольорів?

Палітра INOA представлена ​​численними відтінками, від холодних нейтралізують до теплих вібруючих. При цьому всі відтінки INOA забезпечують достовірну точність кольору і прекрасне зафарбовування сивини. Палітра INOA продовжує поповнюватися новими популярними і модними відтінками. Побачити палітру можна в розділі «Відтінки INOA».

Наскільки сильно освітлюється волосся за допомогою INOA фарбування?

INOA допоможе Вам освітлити волосся максимально до трьох тонів. У підсумку ви отримаєте насичений рівний колір і волосся, повне сяйва і блиску.

Як правильно пофарбувати сиве волосся?

Щоб зафарбувати сиве волосся за допомогою INOA, необхідно строго дотримуватися одного правила: змішати один тюбик з відтінком і один тюбик з основою. Крім цього важливо перед змиванням призвести емульгацію. Правильно виконана емульгація впливає на якість фарбування волосся. При правильно зробленій емульгації колір буде набагато стійкіший, ніж після класичного фарбування.

Чому потрібно користуватися спеціальним шампунем INOA POST?

Справа в тому, що шампунь INOA POST набагато легше змиває косметичний засіб, гарантуючи при цьому косметичну якість структури волоса, також забезпечує закриття лусочок волоса. Це дозволяє надовго зберегти колір. Рекомендується проводити два нанесення шампуню INOA Пост після емульгації.

Якщо Ваше волосся пошкоджене постійним фарбуванням, завивкою або вирівнюванням, спробуйте більш щадащее фарбування за допомогою інноваційного барвника тон в тон L'oreal Professionnel Dia Light.