ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ

INOA Mix 1 +1 - Безаміачна крем-фарба Loreal Professionnel
Dia Light - інноваційна фарба тон-в-тон LOreal Professional

Фарбування волосся. Поради з фарбування волосся в домашніх умовах

Сьогодні важко знайти жінку, яка не фарбувала б волосся. Ми вдаємося до цього методу зміни іміджу, якщо прагнемо позбутися сивини або надати кольору волосся яскравість, а водночас і зробити весь вигляд більш молодим і свіжим. Звичайно ж, краще рішення - це звернутися в салон краси, де досвідчений перукар за кілька годин зробить Ваше волосся блискучим і привабливими. На жаль, коштує така процедура не дешево.

Тому багато жінок віддають перевагу час від часу фарбувати волосся в домашніх умовах. Однак, тут треба бути обережною. Є ризик зробити ряд помилок, які не тільки призведуть до нерівномірного фарбування, а й нашкодять здоров'ю волосся.

1. Підбираючи відтінок фарби враховуйте свій цвітотип. Важливо, щоб обраний тон підходив під колір шкіри, очей, вій та брів. Врахуйте, що при фарбуванні волосся дешевими фарбами, Ви можете не домогтися відтінку, який має дівчина з коробки. Кінцевий результат фарбування залежить від початкового відтінку, структури та стану локонів.

Для того, щоб все ж таки бути впевненою в кінцевому відтінку, використовуйте тільки якісні професійні фарби для волосся. Наприклад, фарба для волосся Inoa не тільки дбайливо забарвлює волосся, завдяки тому, що аміак в її формулі замінений на моноетаноламін, а також присутня технологія доставки барвника олією. C Loreal Inoa Ви будете абсолютно впевнені в результаті фарбування волосся - Ваші локони гарантовано набудуть обіцяний відтінок.

2. До складу непрофесійних фарб для волосся включають дешеві інгредієнти, які можуть зіпсувати волосся. А при регулярному фарбуванні волосся такими фарбами, Ваші локони перетворяться на суху і мляву солому, будуть погано піддаватися укладанню, ламатися і сіктися.

Якщо Ви вже пошкодили волосся неякісної фарбою, то при наступному фарбуванні візьміть інноваційний барвник тон в тон Dia Light від Loreal Professionnel. Він призначений спеціально для чутливого і пошкодженого волосся. Дуже дбайливо забарвлює локони, надає їм ефект ламінування, насичує блиском.

3. Є кілька способів захистити волосся від негативного впливу фарби. Наприклад, якщо Ви бажаєте освіжити лише коріння волосся, не наносите фарбу на всю довжину. Кінці волосся можна змастити косметичною олією, а за тиждень до і тиждень після фарбування робити олійні компреси.

4. Результат фарбування волосся напряму залежить від аксесуарів для фарбування, які Ви використовуєте. Для зручності нанесення фарбувальної суміші і розділення волосся на пасма використовуйте професійний пензель для фарбування волосся.

Мода на фарбування волосся мінлива. Ще недавно в моді були яскраві тони, сьогодні ж перевага віддається природності і натуральності. Одне незмінно - якщо структура волосся пошкоджена, то жоден відтінок не приховає цього. Тому ще раз звертаємо вашу увагу на якість обраної вами фарби. Лише з хорошою професійною фарбою ви досягнете розкішного вигляду локонів. По-перше, вона не зашкодить остов волосся і коріння, не викличе подразнення шкіри голови та інших небажаних наслідків фарбування. А по-друге, локони після фарбування набудуть саме той відтінок, на який ви спочатку розраховували. Це важливо при фарбуванні волосся в натуральний колір - склад професійної фарби розробляється вченими в спеціалізованих дослідницьких лабораторіях фірми-виробника, а значить в нього додані тільки перевірені пігменти, що надають волоссю природний відтінок і блиск.

Будьте прекрасні і не заощаджуйте на волоссі. Професійна фарба для волосся допоможе Вам змінитися - волосся після фарбування залишиться здоровим, набуде насичений колір і блиск.

Бажаємо Вам відмінного результату!