Увійти в особистий кабінет
/
Реєстрація
пн.- пт.: 10:00-18:00
сб.: 10:00-14:00
Ми у соцмережах
Зворотній дзвінок
Повернутися до акцій

Акції

26/05/2014
Ізраїльська косметика Renew

Renew. Ізраїльська косметика Renew в інтернет магазині Рrimestyle

Препарати Renew діють на основі натуральних традиційних компонентів, ефект від яких перевірений часом. Це ефірні масла, рослинні екстракти, природні воски.

Також продукція створені на основі сучасної біотехнології: амінокислот, пептидів, глікозаміногліканів, похідних органічних силіконів. Виробляючи ізраїльську косметику Renew застосовують рослинну сировину, яка проростає по місцевості і славиться своєю екологічністю і наявністю високої концентрації активних речовин.

Також у виробництві застосовують якісні натуральні косметичні елементи сировини і багато інгредієнтів вироблені світовими компаніями. Це і французькі виробники Gattefossé, швейцарські Pentapharm, Nikko Chemicals (Японія), Lipotec ( Іспанія ) і багато інших відомих компанії.

Косметичні засоби від Renew забезпечують догляд за шкірою, роблять корекцію вікових змін, борються з гиперпигментацией і фотостарінням. Вони успішно застосовуються для комплексної терапії багатьох захворювань в дерматології: акне, купероз, дерматит, себорея.

Бренд Renew на даний момент виробляє більше 100 різних найменувань продукції. За рахунок нових розробок розширюється асортимент. Нова продукція розробляється у співпраці з дерматологами і косметологами, які мають багаторічний досвід. Контроль продукції виробляє Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю у відомих приватних дослідницьких центрах, наприклад, The Institute For Skin Research (Інститут дослідження шкіри в Тель -Авіві).